Strona główna
STROPNÍ SYSTÉMY
pl pl pl pl

Domů » Objednejte si informační bulletin

Objednejte si informační bulletin

Pokud chcete dostávat nejnovější informace o nabídce a společnosti RECTOR Česká republika, objednejte si informační bulletin. Za tímto účelem se zaregistrujte pomocí následujícího formuláře.**

*povinná pole
**Dokončením této registrace uděluji v souladu s platným zákonem č. 101/200 Sb. souhlas se zpracováním zde uvedeného elektronického kontaktu společnosti RECTOR Česká republika, organizační složka, se sídlem Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4, k zařazení do databáze za účelem zasílání obchodních sdělení týkajících se produktů společnosti RECTOR Česká republika a informačního bulletinu pomocí elektronických prostředků dle zákona 480/2004 Sb. a to na dobu neurčitou.
Domů

Právní informace Rector česká republika, organizační složka, Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4 nahoru

Společnost RECTOR Česká Republika je českou pobočkou francouzské skupiny Rector Lesage, která patří již více než 60 let mezi lídry ve výrobě prefabrikátů z předpjatého betonu na francouzském trhu. V České republice zahájila společnost svou činnost v roce 2011. Centrála společnosti se nachází v Praze, kanceláře obchodního zastoupení v Ratíškovicích u Hodonína. Výrobu stropních nosníků zajišťuje společnost RECTOR v moderním výrobním závodě ve městě Chrzanow v Polské republice. Našim zákazníkům přinášíme nejlepší možné konstrukční řešení stropů. RECTOR Česká Republika nabízí moderní žebírkové stropy určené pro všechny druhy staveb, ať už jsou to rodinné domy, bytové domy, obchodní nebo administrativní centra, či další budovy občanské výstavby. Stropní systém RECTOBETON: Inovační řešení – stropní konstrukce z nosníků z předpjatého betonu a betonových stropních vložek. *ÚNOSNOST – trámy vyrobené z betonu C 50/60 (B60), * VARIABILITA – rozpětí 1 m až 10 m každých 10 cm, výška stropu už od 16 cm. Stropní systém RECTOLIGHT: Nejnovější generace stropů – alternativa k betonovým stropním vložkám s výplní 10krát lehčí a 2krát únosnější. * ÚNOSNOST – záruka bezpečnosti práce jak při pokládání, tak i při zalévání stropu, * EKONOMIČNOST – lehká dřevěná výplň, ideální pro rychlou ruční montáž.
Návštěvníci online: 1 ALPANET - Polskie Systemy Internetowe