Strona główna
STROPNÍ SYSTÉMY
pl pl pl pl

Domů » Aktuality » FACEBOOK

FACEBOOK

wielkość tekstu:A | A | A

Je vyhledávání na našich webových stránkách zdlouhavé??? Nevadí! Nově jsme pro Vás vytvořili facebookový profil RECTOR Česká republika. http://www.facebook.com/RECTORCZ . Postupně zde budeme přidávat veškeré informace, které Vám už nabízíme na našich stránkách. Prozkoumejte náš profil a sledujte veškeré informace na jednom místě.

Logo

přečteno:: 803

zdroj: rector.cz

Domů

Právní informace Rector česká republika, organizační složka, Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4 nahoru

Společnost RECTOR Česká Republika je českou pobočkou francouzské skupiny Rector Lesage, která patří již více než 60 let mezi lídry ve výrobě prefabrikátů z předpjatého betonu na francouzském trhu. V České republice zahájila společnost svou činnost v roce 2011. Centrála společnosti se nachází v Praze, kanceláře obchodního zastoupení v Ratíškovicích u Hodonína. Výrobu stropních nosníků zajišťuje společnost RECTOR v moderním výrobním závodě ve městě Chrzanow v Polské republice. Našim zákazníkům přinášíme nejlepší možné konstrukční řešení stropů. RECTOR Česká Republika nabízí moderní žebírkové stropy určené pro všechny druhy staveb, ať už jsou to rodinné domy, bytové domy, obchodní nebo administrativní centra, či další budovy občanské výstavby. Stropní systém RECTOBETON: Inovační řešení – stropní konstrukce z nosníků z předpjatého betonu a betonových stropních vložek. *ÚNOSNOST – trámy vyrobené z betonu C 50/60 (B60), * VARIABILITA – rozpětí 1 m až 10 m každých 10 cm, výška stropu už od 16 cm. Stropní systém RECTOLIGHT: Nejnovější generace stropů – alternativa k betonovým stropním vložkám s výplní 10krát lehčí a 2krát únosnější. * ÚNOSNOST – záruka bezpečnosti práce jak při pokládání, tak i při zalévání stropu, * EKONOMIČNOST – lehká dřevěná výplň, ideální pro rychlou ruční montáž.
Tagi
ztracené bednění strop RECTOR žebírkové stropy strop bez montážních podpěr betonový nosník betonové stropní vložky lehké stropní vložky žebírkové stropy Strop RECTOBETON Stropní nosníky RECTOR Strop nad odvětrávaným prostorem vložka
Návštěvníci online: 1 ALPANET - Polskie Systemy Internetowe